چهارشنبه, 17 خرداد 1402 11:35

مهمترین خبرها

عناوین مهمترین خبرها

اخبار انتظامی

اخبار انتظامی (404)

استاندار خراسان شمالی گفت: امنیت یکی از مهم ترین مولفه های توسعه است که با همدلی و همراهی تمامی اجزای حاکمیت محقق می شود.

نماینده ولی فقیه در استان خراسان شمالی و امام جمعه بجنورد گفت: نیروهای مسلح غیرتمندانه از خاک ایران دفاع می‌کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان شمالی گفت: ایستگاه بازرسی دائم با هدف پیشگیری از قاچاق مواد مخدر و افزایش ارتقای سطح امنیت و آرامش شهروندان در شهرستان فاروج باید راه‌اندازی شد.

استاندار خراسان شمالی گفت: برقراری و وجود امنیت نشانه داشتن نیروهای انتظامی قوی است.

استاندار خراسان شمالی در جمع فرماندهان و روسای کلانتری های استان بر لزوم احداث کلانتری های جدید و تکمیل تجهیزات مورد نیاز آن تاکید کرد.

فرمانده انتظامی خراسان شمالی از دستگیری اعضای 2 باند حمل و نگهداری سلاح‌های جنگی و کشف 17 قبضه کلت کمری و بیش از 400 عدد تیر جنگی در استان خبر داد.

استاندار خراسان شمالی گفت: دشمن با دسیسه و توطئه علیه ایران تلاش دارد تا ناامنی ایجاد کند اما این برنامه ها محکوم به شکست است و مردم ولایتمدار فریب آن را نمی خورند.

استاندار خراسان شمالی گفت :حضور به موقع نیروهای مسلح ، انتظامی و بسیج در اغتشاشات اخیر موجب شد تا استان جایگاه خود را پیدا کند.

استاندار خراسان شمالی با صدور پیامی فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را به حافظان نظم و امنیت و آرامش کشور و استان تبریک گفت.

استاندار خراسان شمالی گفت: تنها راه الگوسازی و فرهنگ سازی برای نسل جوان، بیان واقعیت ها و حقایق هشت سال دفاع مقدس است.

رئیس پلیس فتا استان خراسان شمالی در خصوص سوءاستفاده از شهروندان به روش درج آگهی دروغین استخدام و کاریابی در سایت های دیوار و شیپور خبر داد.

دکتر محمد رضا حسین نژاد استاندار خراسان شمالی با صدور پیامی سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران را به فرماندهان و کارکنان سلحشور این نهاد تبریک گفت.

استاندار خراسان شمالی با صدور پیامی ۲۹ فروردین ماه روز ارتش را تبریک گفت.

استاندار خراسان شمالی گفت: حفظ تمامیت ارضی و دفاع از کشور از واجبات است.
عناوین روزنامه‌های امروز

یادداشت؛ مقاله و گزارش

گزارش تصویری
بامی1

بامی2
  • این تابستون برنامه هات جایزه داره