دوشنبه, 26 مهر 1400 03:47

مهمترین خبرها

عناوین مهمترین خبرها

عمومی

عمومی (923)

معاون اقتصادی استاندار خراسان شمالی گفت: هزار میلیارد تومان تسهیلات از محل بند الف تبصره ۱۸ برای خراسان شمالی تعیین شده که در صورت تخصیص شاهد تحولات حوزه اقتصادی خواهیم بود ‌.

معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار خراسان شمالی گفت: در سایه امنیت پایدار شاهد توسعه، پیشرفت و آبادانی کشور خواهیم بود

استاندار خراسان شمالی گفت: توزیع اعتبارات تملک دارایی و سرمایه ای استان در راستای رفع نیازهای منطقه ای است.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان شمالی از افزایش ۱۳ درصدی مصرف بنزین در این استان خبرداد.

استاندار خراسان شمالی از تصویب و اختصاص ۴۳۰ میلیارد تومان اعتبار برای شهرستان شیروان خبر داد.

رئیس اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی ایران با ارسال لوح تقدیری از اقدامات محمد علی شجاعی استاندار خراسان شمالی در راستای کسب رتبه ممتاز و عملکرد مطلوب شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی این استان تقدیر کرد.

در سومین جلسه کارگروه اقتصادی، اشتغال و سرمایه گذاری معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان شمالی از آمادگی استان برای اجرای طرح ایجاد کانون خیرینِ کارآفرین در استان خبر داد.

استاندار خراسان شمالی گفت: روشن شدن چراغ واحدهای تولیدی موجب بی اثر شدن تحریم های ظالمانه دشمنان نظام اسلامی است.

استاندار خراسان شمالی در آیین کلنگ زنی پروژه سردخانه دومداره و ذخیره سازی و نگهداری مواد غذایی و سورتینگ و بسته بندی میوه تازه در شهرستان اسفراین گفت: تکمیل زنجیره های تولید از نیازهای این استان است.

استاندار خراسان شمالی مصوبات این کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید را لازم الاجرا دانست و گفت: هیچ فردی حق مخالفت با مصوبات قانونی را ندارد.

استاندار خراسان شمالی در جلسه بررسی آخرین اقدامات انجام شده در خصوص ایجاد پست برق در شهرک صنعتی اسفراین گفت: مجموعه دولت تمامی تعهدات خود را برای اجرای این پروژه انجام داده است.

معاون وزیر جهاد کشاورزی از حمایت ها و تدابیر محمدعلی شجاعی استاندار خراسان شمالی در راستای کسب رتبه دوم کشوری استان در تولید و تنظیم بازار مرغ تقدیر کرد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان شمالی در جلسه کارگروه امور زیربنایی استان گفت: طرح سرمایه گذاری نباید معطل صدور استعلام از سوی دستگاه های اجرایی شود.

استاندار خراسان شمالی گفت: پاسخ به استعلامات برای 75 طرح سرمایه گذاری در این درگاه انجام و برای تحقق این موضوع از اعمال نظر شخصی و گذاشتن شروط بی مورد پرهیز شود.
عناوین روزنامه‌های امروز

یادداشت؛ مقاله و گزارش

گزارش تصویری
بامی1

بامی2


  • این تابستون برنامه هات جایزه داره