دوشنبه, 27 دی 1400 06:50

مهمترین خبرها

عناوین مهمترین خبرها

عمومی

عمومی (943)

معاون اقتصادی استاندار خراسان شمالی گفت:همفکری اتاق بازرگانی جهت بهتر شدن امورات بخش خصوصی و حمایت از تولیدکنندگان و صادرکنندگان ضروری است .

استاندار خراسان شمالی گفت: باید تلاش کنیم توسعه و آبادانی استان همراه با اعتلای فرهنگ قرآنی و معنویت باشد.

مدیرکل امور مالیاتی استان گفت: از ابتدای امسال تا کنون118 میلیارد تومان عوارض علاوه برمالیات وصول شد که درمقایسه با مدت مشابه پارسال 54 درصد رشد داشت.

استاندار خراسان شمالی گفت: تفاهم نامه مربوط به بهره گیری از ظرفیت بسیج برای کنترل و نظارت بر بازار باید در استان به درستی اجرایی شود.

مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری بر ضرورت افزایش مشوق‌های سرمایه‌گذاری برای بانوان کارآفرین و صنعتگر تاکید کرد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان شمالی بر بهره مندی از ظرفیت نهادهای محلی به ویژه شوراهای روستاها در مدیریت منابع آبی تاکید کرد.

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی گفت: زنجیره سازی طرح های زعفران میزان تولید و صادرات این محصول در استان را افزایش خواهد داد .

استاندار خراسان شمالی بر اراده و اهتمام جمعی مجموعه مدیریت و نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی در راستای افزایش سهم استان در ردیف های اعتبارات ملی تاکید کرد.

استاندار خراسان شمالی در دیدار رئیس کل دادگستری استان با وی بر بهره مندی از ظرفیت های قانونی مختلف در راستای توسعه استان تاکید کرد.

دکتر پاکمهر نماینده مردم بجنورددر مجلس شورای اسلامی به صورت سرزده در پزشکی قانونی خراسان شمالی حضور یافت.

در حالی که حقوق میلیون ها کارمند و کارگر صنایع کوچک و بزرگ غالبا زیر 5 تا 10 میلیون تومان است، شماری از مدیران پتروشیمی خراسان که حقوق چند ده میلیون تومانی دریافت می کنند، از سمت خود استعفا داده اند.

مدیر کل دفتر امور اقتصادی استانداری خراسان شمالی گفت: ایجاد دفتر صرافی گامی مهم در مسیر توسعه استان است که با توجه به دیدگاه توسعه اقتصادی استاندار خراسان شمالی امروز اولین دفتر صرافی بخش خصوصی استان آغاز به کار کرد.

مدیر کل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری خراسان شمالی گفت: به کارگیری سیستم صدور مجوزهای الکترونیکی در جهت ایجاد کسب و کار و تولید سبب افزایش سرعت کار سرمایه گذاران شده است.

استاندار خراسان شمالی در همایش کارآفرینی شرق کشور گفت: استارتاپ ها با بهره مندی از ایده های نوین باید زیرساخت های ارتباطی بین تولید کننده و مصرف کننده برای عرضه محصولات تولیدی به ویژه در حوزه روستایی را ایجاد کنند.
عناوین روزنامه‌های امروز

یادداشت؛ مقاله و گزارش

گزارش تصویری
بامی1

بامی2


  • این تابستون برنامه هات جایزه داره