سه شنبه, 07 تیر 1401 00:34

مهمترین خبرها

عناوین مهمترین خبرها

عمومی

عمومی (970)

رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خراسان شمالی ازسفر سفیر بنگلادش به این استان خبرداد.

استاندار خراسان شمالی گفت: توسعه ارتباطات بین المللی زمینه ساز تحول خراسان شمالی است.

سفر یک روزه مدیرعامل و معاونین شرکت سرمایه گذاری تامین "شستا" و مدیران عامل هلدینگ های تابعه به استان های خراسان رضوی و شمالی صورت گرفت.

استاندار خراسان شمالی با تاکید بر توسعه بخش صنعت و معدن در استان گفت : بسترهای لازم برای سرمایه گذاران در حوزه های مختلف فراهم است.

استاندار خراسان شمالی گفت : با اجرای این طرح در سطح استان شاهد افزایش کیفیت نان ،رقابت پذیری نانوایی ها و جلوگیری از قاچاق آرد خواهیم بود.

استاندار خراسان شمالی تقویت صنعت اسب ترکمن و رشته اسب دوانی را یکی از راههای معرفی استان عنوان کرد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان شمالی بر نظارت دقیق و جدی نانوایی های استان تاکید کرد و گفت : این نظارت ها باید در زمان پخت و کشیک نانوایی ها و بررسی دلایل شلوغی اعمال شود .

مدیر عامل جدید شرکت پتروشیمی خراسان و مدیران این مجموعه با استاندار خراسان شمالی دیدار کردند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان شمالی گفت : شرکت های دانش بنیان استان می توانند با تشکیل تعاونی قدم های موثری را در راه توسعه اقتصادی بردارند.

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان شمالی گفت : برای خروج از بحران آب و مشکلات ناشی از آن باید از ظرفیت شرکت های دانش بنیان و نخبگان بهره گرفت.

استاندار خراسان شمالی گفت : به زودی با تدوین سند اقتصاد دانش بنیان استان علاوه بر تحول در این حوزه ، شعار سال مقام معظم رهبری در سال جاری را محقق خواهیم کرد .

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان شمالی گفت: بانک های استان و سایر دستگاه های متولی باید با همکاری و هم افزایی بیشتری در مسیر کاهش مشکلات تولید کنندگان و سرمایه گذاران قدم بردارند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان شمالی گفت: با توجه به اهمیت شعار سال ، شرکت های دانش بنیان استان باید در مسیر تولید ثروت و اشتغال آفرینی قدم بردارند.

نشست ویدیو کنفرانسی مشترک کمیته های اقدام مشترک تنظیم بازار ملی و استانی با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور و معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان شمالی برگزار شد.
عناوین روزنامه‌های امروز

یادداشت؛ مقاله و گزارش

گزارش تصویری
بامی1

بامی2


  • این تابستون برنامه هات جایزه داره