شنبه, 12 آذر 1401 11:37

مهمترین خبرها

عناوین مهمترین خبرها

عمومی

عمومی (1000)

استاندار خراسان شمالی از تخصیص ۳۸۲۵۶۰ میلیون ریال تسهیلات برای طرح های اشتغالزایی استان خبرداد.

سه طرح تولیدی با حضور مدیر عامل صندوق کارآفرینی امید کشور، استاندار و جمعی از مسوولان استانی در شهرستان شیروان به بهره برداری رسید.

استاندار خراسان شمالی گفت : با افزایش رقم اعتبارات سفر رییس جمهور برای شهرستان فاروج ضروریست تا در اجرایی شدن پروژه ها شتاب بیشتری صورت گیرد .

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان شمالی گفت: استاندارد می تواند نقش آفرینی موثر در امر رونق اقتصادی استان داشته باشد.

استاندار خراسان شمالی گفت: پروانه‌ای که برای برداشت از معادن صادر می شود باید براساس یک نظام نامه ارزش معدن باشد.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه خراسان شمالی از ذخیره‌سازی سوخت زمستانی جایگزین برای صنایع استان خبرداد.

استاندار خراسان شمالی گفت : برگزاری کارگروه فوق موجبات اعتلای سازمان را فراهم خواهد کرد لذا در این مسیر ضروریست تا از تجربیات سایر استانها هم بهره مند شد .

استاندار خراسان شمالی در آیین بزرگداشت هفته آمار و برنامه ریزی گفت : ماحصل وجود آمار و برنامه ریزی رسیدن نیازمند واقعی بودن داده های آماری است.

نماینده مردم بجنورد، راز و جرگلان، مانه و سملقان، گرمه و جاجرم در مجلس شورای اسلامی گفت: فاز دوم پتروشیمی خراسان واقع در بجنورد بعد از هفت سال بلاتکلیفی تا پایان امسال کلنگ‌زنی و اجرایی می‌شود.

رئیس اتاق بازرگانی ترکمنستان از اهمیت و علاقمندی تجار ترکمنی به دستاوردها و تولیدات ایرانی سخن گفت.

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان شمالی بر لزوم بهره مندی از ظرفیت بخش خصوصی در برگزاری رویدادهای اقتصاد دانش بنیان تاکید کرد.

سرپرست معاونت امور اقتصادی استانداری خراسان شمالی بر تقویت ارتباطات تجاری با کشورهای مختلف تاکید کرد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان شمالی گفت: پیگیری های لازم برای افزایش هفت پرواز در هفته از فرودگاه بجنورد انجام شده است و به زودی این مهم محقق می شود.

معاون اقتصادی استاندار خراسان شمالی گفت: بسیاری از مشکلات واحدهای راکد در استان قابل حل نیست و این موارد باید شناسایی و در سطح ملی بررسی شود.
عناوین روزنامه‌های امروز

یادداشت؛ مقاله و گزارش

گزارش تصویری
بامی1

بامی2
  • این تابستون برنامه هات جایزه داره