یکشنبه, 06 فروردين 1402 22:30

مهمترین خبرها

عناوین مهمترین خبرها

تنظیم بازار

تنظیم بازار (46)

استاندار خراسان شمالی از ذخیره سازی کالاهای اساسی شب عید و ماه مبارک رمضان و نبود کمبود در بازار خبر داد.

مدیر امور طیور سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی از تامین یکهزار و ۷۰۰ تن گوشت مرغ برای ایام نوروز و ماه مبارک رمضان در این استان خبرداد.

نمایشگاه عرضه مستقیم کالای بهاره از مهمترین ابزارهای شبکه توزیع کالاهای اساسی شهروندان است که با هدف تنظیم بازار و مدیریت عرضه و تقاضا در خراسان شمالی برپا می‌شود.

مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی از توزیع گوشت قرمز منجمد در سطح فروشگاههای خراسان‌شمالی خبر داد.

مدیرکل دفتر امور اقتصادی استانداری خراسان شمالی از تامین میوه شب عید در این استان خبرداد.

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان شمالی بر افزایش نظارت ها بر بازار نوشت‌افزار در این استان تاکید کرد.

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان شمالی گفت: شیوه نظارت ها از سوی دستگاه های اجرایی متولی و مسئول، باید قاطعانه و جدی باشد.

رییس سازمان صمت خراسان شمالی گفت: ۱۰ هزار بازرسی در سه ماهه نخست سالجاری از بازار استان در راستای طرح ویژه نظارت بر نحوه رصد و توزیع کالاهای اساسی انجام شد.

استاندار خراسان شمالی گفت : انجام تمهیدات لازم نسبت به برقراری تعادل بین بازار و مردم امری ضروری است زیرا موجبات آرامش در سطح بازار را فراهم می آورد .

مدیر کل دفتر امور اقتصادی استانداری خراسان شمالی از کسب رتبه نخست کشوری استان در جذب وتوزیع میوه تنظیم بازار در ایام نوروز امسال خبر داد.
عناوین روزنامه‌های امروز

یادداشت؛ مقاله و گزارش

گزارش تصویری
بامی1

بامی2
  • این تابستون برنامه هات جایزه داره