سه شنبه, 07 تیر 1401 02:37

مهمترین خبرها

عناوین مهمترین خبرها

بورس و بانکها

بورس و بانکها (151)

مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری گفت : به منظور حمایت بیشتر از سرمایه گذاران بخش خصوصی در حوزه دام و طیور تسهیلات هزار میلیارد تومانی مصوب شد.

مدیرکل امور مالیاتی خراسان شمالی گفت: پارسال 921 میلیارد تومان مالیات در استان جمع آوری شد.

استاندار خراسان شمالی در جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی گفت: بانک های دولتی و خصوصی استان باید در راستای حل مشکلات بخش تولید استان حرکت کنند.

استاندار خراسان شمالی از پیگیری برای جذب تسهیلات ارزان قیمت و تخصیص کامل خط اعتباری برای بانک کشاورزی استان خبرداد.

استاندار خراسان شمالی در دیدار با مدیر عامل بانک کشاورزی خواستار تخصیص خط اعتباری ۲۵هزار میلیارد ریالی به استان شد.

سقف پرداخت تسهیلات بدون ضامن، همان سقف ۳۰ میلیون تومانی است که بانک مرکزي براي تسهيلات قرض‌الحسنه تعيين کرده است.

مدیرعامل بانک مهر ایران شعبه خراسان شمالی گفت: در سال جاری بر خلاف چالش‌هایی که وجود داشت، روند افزايش منابع بانک قرض‌الحسنه مهر ايران ادامه پيدا کرد و اکنون منابع بانك به ۴۱۰هزار ميليارد ريال رسيده است.

دبیرکمیسیون هماهنگی امور بانک‌های خراسان شمالی از پرداخت 599میلیارد ریال تسهیلات کرونایی تا هجدهم آبان به متقاضیان خبرداد.

‍در دیدار استاندار خراسان شمالی و نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی با رئیس کل بانک مرکزی، مصرف ۵۰ درصد منابع بانک های خصوصی استان در قالب تسهیلات تا سال ۱۴۰۰ مصوب شد.

استاندار خراسان شمالی گفت: تسهیلات صندوق کارآفرینی امید در راستای توسعه همه جانبه استان و با انعقاد چندین تفاهم نامه به میدان می آید.

بانک مرکزی در بخشنامه ای سقف مجاز انتقال وجه کارت به کارت، تمدید کارت‌های بانکی و سقف برداشت نقدی از خودپردازها از اول خرداد ماه سال جاری را به شبکه بانکی ابلاغ کرد.

مدیر بورس اوراق بهادار استانهای خراسان رضوی و خراسان شمالی گفت: ظرف یک سال اخیر ۲۹ میلیون و ۳۱۳ هزار سهم به ارزش ۱۳۶ هزار و ۵۹۴ میلیارد ریال در بورس اوراق بهادار این دو استان معامله شد.

رییس کمیسیون هماهنگی بانک‌های خراسان شمالی از کاهش۲۳.۳ درصدی مطالبات بانک‌های این استان در پایان سال گذشته نسبت به سال پیش از آن خبر داد.

دبیر کمیسیون هماهنگی بانک های خراسان شمالی از پرداخت 3 هزار میلیارد ریال تسهیلات ازدواج در این استان خبرداد.
عناوین روزنامه‌های امروز

یادداشت؛ مقاله و گزارش

گزارش تصویری
بامی1

بامی2


  • این تابستون برنامه هات جایزه داره