چهارشنبه, 15 مرداد 1399 03:05

یکشنبه, 20 بهمن 1398 ساعت 10:03
  • .

پیگیری اجرای پروژه گردشگری مجموعه فرهنگی تاریخی مفخم بجنورد

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

مدیرکل میراث فرهنگی،خراسان شمالی گفت: طرح گردشگری مجموعه فرهنگی تاریخی مفخم از سوی شرکت توسعه اقتصاد ملل تهیه و با رعایت تمام ملاحظات و اقدامات قانونی، اجرایی می‌شود.

به گزارش نسیم امروز، حبیب یزدان پناه با اشاره به نشست مشترک با مدیرعامل شرکت عمران و مسکن‌سازان ایران و بازدید از مجموعه فرهنگی تاریخی مفخم، به اقدامات انجام‌شده در جهت اجرایی شدن طرح گردشگری این مجموعه اشاره کرد.

یزدان پناه افزود: تهیه طرح توسط شرکت عمران و مسکن‌سازان ایران به نمایندگی شرکت گروه توسعه اقتصاد ملل و از طریق انتخاب مشاور و ذی‌صلاح باتجربه فعالیت در زمینه‌های طراحی شهری، طرح‌های بازآفرینی، طرح‌های گردشگری طی دو هفته آینده انجام می‌شود.

او با بیان اینکه مشاور انتخاب‌شده وظیفه تهیه طرح کالبدی و گزارش توجیه اقتصادی و امکان‌سنجی پروژه را بر عهده خواهد داشت، عنوان کرد: پس‌ازآن در جهت توجیه اقتصادی طرح، نسبت به اعلام ضوابط، حرایم و الزامات طرح اقدام خواهیم کرد.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان شمالی با تأکید بر اینکه تمام اقدامات لازم به‌منظور تصویب طرح نهایی در کمیسیون ماده 5 شهرستان بجنورد توسط این اداره کل انجام خواهد شد، گفت: درزمینهٔ اجرای این پروژه، استانداری و شهرداری همکاری‌های لازم را خواهند داشت.

او تأکید کرد: در راستای اجرای پروژه سرمایه‌گذاری مجموعه مفخم تنها قسمت‌های بلااستفاده بیمارستان که زمین‌های راه و شهرسازی و شهرداری است مورداستفاده قرار ‌می‌گیرد و قسمت اصلی بیمارستان به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

بازدید 57 بار
Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.
عناوین روزنامه‌های امروز

یادداشت؛ مقاله و گزارش

گزارش تصویری
بامی1

بامی2  • رعایت فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک در اماکن عمومی الزامی است
  • رعایت فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک در اماکن عمومی الزامی است
  • رعایت فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک در اماکن عمومی الزامی است
  • رعایت فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک در اماکن عمومی الزامی است