شنبه, 21 تیر 1399 14:05

سه شنبه, 12 شهریور 1398 ساعت 12:03
  • .

طی یک بیانیه؛ حمایت تشکل های گردشگری از وزیر پیشنهادی گردشگری

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

تشکل های گردشگری استان خراسان شمالیبا صدور بیانیه ای، حمایت خود را از دکتر مونسان به عنوان وزیر پیشنهادی وزارتخانه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، اعلام کردند.

به گزارش گروه دریافت نسیم امروز؛ در متن این بیانیه که از سوی انجمن حرفه ای واحدهای پذیرایی، رفاهی، تفریحی و سفره خانه ها، هتل داران، اقامتگاه های بومگردی، آژانس داران و راهنمایان گردشگری تنظیم شده، آمده است؛

«اگر می‌خواهیم در صنعت گردشگری به دستاوردهای قابل قبولی برسیم، نیاز داریم که نگاه جدی تری به این صنعت داشته باشیم؛ بدون شک تشکیل وزارتخانه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گامی مهم در راستای تحقق این هدف است.

ثبات مدیریتی در صنعت گردشگری تنها یکی از دستاوردهایی است که در پی تشکیل این وزارتخانه محقق می شود، مدیریتی که مکمل بخش خصوصی است و نبود هر یک موجب ناکارآمدی وجود دیگری می شود و اگر بخش دولتی و بخش خصوصی هر یک در جایگاه خود قرار گیرند، رشد و شکوفایی در صنعت گردشگری را شاهد خواهیم بود.

در دو سال اخیر، مدیریت دکتر مونسان در سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، بیش از هر زمان دیگری تعامل با بخش خصوصی را به خوبی برقرار کرد، اکنون نیز که صنعت گردشگری نیازمند سیستم مدیریتی کلان و یک نظام اجرایی یکپارچه و فرابخشی است، تجربیات ایشان راهگشا بوده و توفیقاتی که کسب شده را تداوم می بخشد.

لذا حمایت خود را از دکتر مونسان به عنوان وزیر پیشنهادی وزارتخانه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اعلام می داریم و از مجمع نمایندگان استان خراسان شمالی خواستاریم ضمن رأی اعتماد به ایشان، زمینه های اجرا و تداوم سیاست و برنامه ریزی ها برای به ثمر نشستن اهداف بلندی که در حوزه گردشگری وجود دارد، فراهم نمایند. »

بازدید 45 بار آخرین ویرایش در سه شنبه, 12 شهریور 1398 ساعت 12:03
Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.
عناوین روزنامه‌های امروز

یادداشت؛ مقاله و گزارش

گزارش تصویری
بامی1

بامی2  • رعایت فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک در اماکن عمومی الزامی است
  • رعایت فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک در اماکن عمومی الزامی است
  • رعایت فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک در اماکن عمومی الزامی است
  • رعایت فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک در اماکن عمومی الزامی است