سه شنبه, 07 تیر 1401 00:39

شنبه, 28 خرداد 1401 ساعت 14:05
  • .

تلاش مدیران دستگاه های اجرایی، تحقق آمال ها و مطالبات مردم باشد

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

استاندار خراسان شمالی گفت: با توجه به تاکیدات دولت مردمی آیت الله رییسی که محور تمام امور را پاسخگویی به مطالبات و نیازهای مردم قرار داده لذا مدیران دستگاه های اجرایی استان نیز مکلف به تحقق این مطالبات مردمی هستند.

به گزارش نسیم امروز محمد رضا حسین نژاد در نخستین جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان ، با ابراز گلایه از عملکرد ضعیف دستگاه های اجرایی در خصوص احصا مشکلات ادارات ، افزود: بارها تحقق شعار سال را منوط به احصا مشکلات دستگاه های اجرایی و تدوین کتابچه و سپس تعریف پروژه های اساسی عنوان کردیم اما تاکنون بازخوردی از سوی دستگاه های اجرایی دیده نشده است.

وی افزود : اعتبارات نباید تنها در قالب تدوین یک کتاب در قفسه های کتابخانه ها خاک بخورد بلکه در این راه ضروریست تا از نظرات مشاوران قدرتمند و توانمند برای توسعه و پیشرفت استان بهره گرفت ‌.

حسین نژاد با بیان اینکه محور اصلی خراسان شمالی کشاورزی و دامپروری است ، گفت : یکی از طرح های مهم استان باید دانش بنیان کردن حوزه کشاورزی و دامپروری باشد و تمام دغدغه های استانی نیز برای این حوزه حل شود. استاندار خراسان شمالی همچنین بر رعایت انضباط مالی در اجرای بودجه ، جذب اعتبارات عمرانی سال ۱۴۰۰ و شکل گیری کمیته های برنامه ریزی در شهرستانها تاکید کرد .

بازدید 142 بار
Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

عناوین روزنامه‌های امروز

یادداشت؛ مقاله و گزارش

گزارش تصویری
بامی1

بامی2


  • این تابستون برنامه هات جایزه داره