سه شنبه, 21 مرداد 1399 11:50

مهمترین خبرها

عناوین مهمترین خبرها

عمومی

عمومی (2342)

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی گفت : تشکل های مردم نهاد ورود جدی تر به مسائل اجتماعی داشته باشند.

دومین جلسه اجرای طرح اتمام گازرسانی به روستاهای استان با حضور بیش از ۱۰ مدیر ارشد استانی و ریاست استاندار خراسان شمالی تشکیل و روند اجرای طرح بررسی شد.

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی گفت: وام ودیعه مسکن به نام مستاجر بوده و مالیاتی برای موجر به همراه ندارد و استفاده از این تسهیلات فرم «ج» را قرمز نمی کند.

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی و امام جمعه بجنورد گفت: مسوولان باید در دسترس مردم باشند.

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خراسان شمالی گفت: دستگاه های اجرایی باید به وظایف خود در قبال کودکان کار عمل کنند.

معاون برنامه ریزی شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی اعلام کرد: با توجه به تفاهم‌نامه وزارت نیرو و وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، این شرکت در صدد جذب سرمایه گذار برای فرصتهای گردشگری سدهای استان است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان شمالی بر لزوم انتقال صنایع آلاینده به خارج از حریم شهرها تاکید کرد.

آب سد شیرین‌دره شهرستان مانه و سملقان که به مدت سه روز از مدار مصرف شهروندان بجنوردی خارج شده بود بامداد امروز در شبکه آب آشامیدنی مرکز استان خراسان شمالی جریان یافت.

وحید حاج سعیدی فعال رسانه و طنزنویس نشریات محلی و کشوری در یادداشت طنز خود به استفاده بی حد و حضر از لوازم آرایشی در کشور پرداخت.

استاندار خراسان شمالی گفت: باید با مهارت‌آموزی و ایجاد اشتغال برای زندانیان، زمینه‌ای فراهم کرد تا تنها درصد اندکی از آنان دوباره راه خطا رفته و به زندان برگردند.

رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران شیروان بر تداوم همکاری های علمی ارگانها و نهادها با برگزاری دوره های آموزشی مشارکتی تاکید کرد.

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان شمالی از توزیع یک هزار و 200 بسته گوشت قربانی میان خانواده های نیازمند شناسایی شده توسط کانون های مساجد شهری و روستایی این استان خبر داد.

مدیر امور منابع آب شیروان گفت: حجم آب تحویلی به شرکت‌های آب‌بر این شهرستان، امسال نسبت به پارسال، ۵۰ درصد افزایش داشته است.

مدیر فرودگاه بجنورد از لغو 2 پرواز شرکت ماهان در روزهای ۲۸ تیر و پنجم مردادماه امسال از تهران به مقصد بجنورد خبرداد.
عناوین روزنامه‌های امروز

یادداشت؛ مقاله و گزارش

گزارش تصویری
بامی1

بامی2  • رعایت فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک در اماکن عمومی الزامی است
  • رعایت فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک در اماکن عمومی الزامی است
  • رعایت فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک در اماکن عمومی الزامی است
  • رعایت فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک در اماکن عمومی الزامی است