شنبه, 12 آذر 1401 13:26

مهمترین خبرها

عناوین مهمترین خبرها

عمومی

عمومی (2563)

دکتر حسن ستایش در مقاله جدید خود به وجه تسمیه «پیش قلعه» خراسان شمالی پرداخته است.

نماینده مجلس مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی گفت: زیرساخت های بهداشتی در مناطق محروم از اولویت های رسیدگی مجلس و دولت است.

وعده دولتمردان در خصوص طرح استحصال آب زیرزمینی در منطقه سرانی شیروان محقق و اجرای فاز نخست آن با تخصیص ۵۰۰ میلیارد تومان آغاز شد.

استاندار خراسان شمالی گفت : توجه به تعیین تکلیف فضاهای مازاد اداری امری ضروری است بنابراین تمرد و سرپیچی مدیران دستگاه های اجرایی از مصوبات کارگروه تخلف محسوب میشود .

استاندار خراسان شمالی گفت : هر چند در سیاست های جمعیتی کشور مصوباتی برای فرزند آوری اخذ و ابلاغ شده اما نیازمند افزایش مشوق های بیشتر در این حوزه هستیم .

استاندار خراسان شمالی گفت: توجه و تحول تاب آوری شهری در راستای مواجهه با بحران ها و مخاطرات طبیعی و با رویکرد پدافند غیرعامل یک اصل و ضرورت است.

همایش ارتقای شفافیت و نقش آن در سلامت اداری و مبارزه با فساد در آذرماه سال جاری همزمان با روز جهانی مبارزه با فساد برگزار می شود.

استاندار خراسان شمالی گفت : کانون کارآفرینان تشکل منسجمی به عنوان حلقه اتصال بخش دولتی و خصوصی است.

مدیرکل ثبت احوال خراسان شمالی گفت: بر اساس جدیدترین آمار این اداره کل؛ جمعیت استان در اوایل آبان ماه جاری به یک میلیون و ۱۱ نفر رسید.

در پی حادثه تروریستی شاهچراغ جامعه روحانیون اهل تسنن خراسان شمالی با صدور بیانه ای این جنایت تکفیری، تروریستی را محکوم کردند.

استاندار خراسان شمالی بر لزوم استفاده از ابزارهای به روز دنیا تاکید کرد: زمان رسیدن مرسولات پستی به دست مردم و مخاطبان باید کاهش یابد.

مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خراسان شمالی برحمایت از سالمندان با تبیین وضعیت سلامت جسمی، روحی وشناختی آنان تاکید کرد.

استاندار خراسان شمالی گفت : برای حل بحران آب استان مشارکت و همراهی دستگاه های اجرایی متولی استان یک امر ضروری است زیرا این موضوع منافع استان را در پی خواهد داشت.

سالهاست ناهنجاری های فرهنگی در جامعه رو به افزایش گذاشته و بسیاری از رفتارها به سمت و سوی سبک زندگی غربی گرایش پیدا کرده است.
عناوین روزنامه‌های امروز

یادداشت؛ مقاله و گزارش

گزارش تصویری
بامی1

بامی2
  • این تابستون برنامه هات جایزه داره