سه شنبه, 07 تیر 1401 02:12

دوشنبه, 02 خرداد 1401 ساعت 20:20
  • .

حمایت همه جانبه از سرمایه گذاران بخش خصوصی

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

استاندار خراسان شمالی گفت : با آغوش باز از همه سرمایه گذاران بخش خصوصی در حوزه های مختلف همچون تسهیلات بانکی و تسهیل در فرایند اداری حمایت خواهیم کرد .

به گزارش نسیم امروز، محمد رضا حسین نژاد در آیین کلنگ زنی کشتارگاه صنعتی شهرستان شیروان با قدردانی از کسانی که بستر شکل گیری پروژه بزرگ کشتارگاه صنعتی استان را فراهم کرده اند ، افزود : با بهره برداری از این پروژه در کمتر از دو سال دیگر ، شاهد محصولات فرآوری شده دام برای مردم استان خواهیم بود .

وی تاکید کرد : فراهم کردن زیر ساخت های لازم با رعایت مسائل زیست محیطی همیشه باید در تمامی پروژه ها لحاظ شود .

حسین نژاد با اشاره به سالروز فتح خرمشهر گفت : فتح خرمشهر موجب برهم خوردن معادلات دشمنان شد .

وی به طرح موفق دولت اشاره کرد و افزود: با آغاز اجرای طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها دشمنان درصدد ایجاد ناامیدی ، یاس و تحریک مردم در جهت پیروزی برای خود هستند در حالیکه با اصلاح اقتصادی اساسی در این طرح شاهد برکات زیادی برای مردم در حوزه معیشت خواهیم بود.

معاون وزیر جهاد کشاورزی در امور تولیدات دامی نیز در این آیین با بیان اینکه در وزارت جهاد کشاورزی برنامه های بسیاری برای استان خراسان شمالی داریم، گفت : یکی از بزرگترین و بی نظیر ترین زنجیره تولید گوشت قرمز کشور در استان خراسان شمالی باید شکل گیرد.

دکتر دماوند نژاد افزود : این وزارت خانه حمایت های همه جانبه برای تحقق این موضوع خواهد داشت. وی خراسان شمالی را از مستعدترین استان ها جهت توسعه صنعت دام و طیور کشور دانست و گفت :با فراهم کردن زیر ساخت های لازم برای این استان از سرمایه گذاران حمایت می کنیم.

وی خاطر نشان کرد : با توجه به اینکه در تولید شیر، گوشت و تخم مرغ تراز جهانی داریم لذا باید از این ظرفیت خدادادی به بهترین شکل استفاده کنیم.

بازدید 39 بار آخرین ویرایش در دوشنبه, 02 خرداد 1401 ساعت 20:20
Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

عناوین روزنامه‌های امروز

یادداشت؛ مقاله و گزارش

گزارش تصویری
بامی1

بامی2


  • این تابستون برنامه هات جایزه داره