جمعه, 24 مرداد 1399 23:49

پنج شنبه, 12 تیر 1399 ساعت 11:31
  • .

تهیه سند توسعه متوازن شهرستان مانه و سملقان

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

استاندار خراسان شمالی با تعیین مهلت ۱۵ روزه خطاب به سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و فرماندار شهرستان مانه و سملقان گفت: سند توسعه متوارن و همه جانبه شهرستان تهیه شود.

به گزارش گروه دریافت نسیم امروز، دکتر محمدعلی شجاعی در نشستی با مدیرعامل بنیادعلوی کشور با محوریت امضا تفاهم نامه توسعه شهرستان مانه و سملقان، اظهار داشت: تا ١۵ روز آینده سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان سند ٣ ساله توسعه همه جانبه شهرستان مانه و سملقان برای برنامه ریزی چگونگی اتمام کارها نوشته شود و هر ماه گزارش عملکرد داشته باشید.

دکتر شجاعی اشاره داست: سند جهش تولید استان در قالب اجرای ١٩٠ پروژه تهیه شده است که باید طرح های مربوط به شهرستان مانه و سملقان در این سند با نگاه توسعه همه جانبه و رشد تمامی بخش ها جمع بندی شود.

دکتر شجاعی با تاکید بر تامین نداشته های حداقلی شهرستان مانه سملقان در حوزه آب و گاز ، خبر داد: گاز رسانی به تمام روستاهای استان طی برنامه ریزی یکساله به اتمام خواهد رسید و در این راستا از تمامی ظرفیت ها و امکانات بهره مند خواهیم شد.

وی مطرح کرد: بخش گردشگری دومین پیشران اقتصادی استان است که باید برای استفاده مالی از بخش گردشگری این حوزه در پروژه های شهرستان مانه و سملقان نیز لحاظ شود.

دکتر شجاعی گفت: در بحث عشایری باید ورود جدی تری داشته باشیم چرا که جمعیت عشایری استان از مولدان اصلی تولید دام سبک استان هستند که باید حداقل زیرساخت ها را برای آنان طی سه سال آینده ایجاد کنیم.

وی مطرح کرد: خواستار افزایش بیشتر اعتبارات بنیاد علوی در استان هستیم و استان هم به تعهدات خود پایبند خواهد بود.

دکتر شجاعی با بیان اینکه هلدینگ های سرمایه گذاری در بنیاد علوی به استان خراسان شمالی بیایند، تاکید کرد: باید با ایجاد فضای مناسب با هدف ایجاد اشتغال و درآمد پایدار موجب حفظ کرامت مردم استان باشیم.

بازدید 41 بار آخرین ویرایش در جمعه, 13 تیر 1399 ساعت 12:01
Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.
عناوین روزنامه‌های امروز

یادداشت؛ مقاله و گزارش

گزارش تصویری
بامی1

بامی2  • رعایت فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک در اماکن عمومی الزامی است
  • رعایت فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک در اماکن عمومی الزامی است
  • رعایت فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک در اماکن عمومی الزامی است
  • رعایت فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک در اماکن عمومی الزامی است