چهارشنبه, 15 مرداد 1399 03:55

پنج شنبه, 03 بهمن 1398 ساعت 09:23
  • .

پیام صلح دوستی ایران به جهان مخابره شد

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

استاندار خراسان شمالی گفت: برگزاری سومین دوره مسابقات جهانی ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی در این استان پیام صلح دوستی ایران و مبارزه با هر زورگویی و تروریسم را به جهان مخابره کرد.

به گزارش گروه دریافت نسیم امروز، دکتر محمد علی شجاعی در آیین اختتامیه سومین دوره مسابقات جهانی ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی با قدردانی از ادای احترام ورزشکاران و مهمانان خارجی به تمثال مبارک شهید بزرگوار و بزرگ پاسدار انقلاب اسلامی، حاج قاسم سلیمانی و همرزمش ابومهدی مهندس از بزرگان عراق و جانباختگان پرواز هواپیمای اوکراین، اظهار داشت: این ادای احترام مهر تاییدی بر گفته رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر اینکه حاج قاسم سلیمانی متعلق به همه ملت‌های آزادیخواه است، بود.

وی افزود: حضور ورزشکاران ۲۰ کشور در استان خراسان شمالی خطه ای که سه هزار شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده است بر خلاف اخبار کذب استکبار جهانی نشان داد که ایران امن تر از هر کشور دیگر در جهان است.

نماینده عالی دولت در خراسان شمالی خطاب به ورزشکاران این مسابقات تاکید کرد: شما با حضور تان و ادای احترامتان ثابت کردید ملت‌ها برای مبارزه با هر زورگویی در جهان کنار یکدیگر هستند.

گفتنی است: آیین اختتامیه این مسابقات با حضور رئیس فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی، معاونت وزیر ورزش و جوانان و محمدرضا طالقانی، رییس اسبق فدراسیون کشتی و یکی از پیشکسوتان بزرگ ورزش کشتی کشور، برگزار شد.

بازدید 33 بار آخرین ویرایش در پنج شنبه, 03 بهمن 1398 ساعت 09:23
Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.
عناوین روزنامه‌های امروز

یادداشت؛ مقاله و گزارش

گزارش تصویری
بامی1

بامی2  • رعایت فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک در اماکن عمومی الزامی است
  • رعایت فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک در اماکن عمومی الزامی است
  • رعایت فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک در اماکن عمومی الزامی است
  • رعایت فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک در اماکن عمومی الزامی است