سه شنبه, 21 مرداد 1399 11:21

یکشنبه, 03 آذر 1398 ساعت 10:41
  • .

خراسان شمالی میزبان کشتی جام باشگاههای جهان

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

استاندار خراسان شمالی گفت: مسابقات باشگاه های جهانی کشتی فرنگی و آزاد اواخر آذرماه در خراسان شمالی و به میزبانی شهرستانهای بجنورد و مانه و سملقان برگزار می شود.

به گزارش نسیم امروز، محمد علی شجاعی در جمع مدیران دستگاه های اجرایی اظهار کرد: باید این مسابقات در حد اعلی و با رعایت شاخص های بین المللی و بدون نقص برگزار شود.

شجاعی تصریح کرد: قرار است بزرگترین رویداد ورزشی جهان را در این استان شاهد باشیم لذا بحث آبروی ملی در میان است بنابراین تمام شهرستانها باید ورود سطح بالا به این موضوع داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه این مسابقات در دو شهرستان بجنورد و آشخانه و با حضور ۴۰۰ مهمان و حضور ۶ تیم خارجی و دو تیم ایرانی که یکی از آنان اترک خراسان شمالی است برگزار می شود، ادامه داد: باید آمادگی کافی داشت و همه زیرساخت ها اعم از امکانات و اینترنت درجه یک باشد.

استاندار خراسان شمالی تصریح کرد: برای برگزاری بهتر این مسابقات نیازمند جدیت و نگاه بلند تمام مدیران استان هستیم که آنان نیز متعاقبا گروه ویژه ای را در ادارات خود ایجاد کنند و تمامی شرایط استاندارد بین المللی را لحاظ کنند.

وی در ادامه سخنان خود با تاکید بر اینکه هیچ تیمی نباید نگرانی و دغدغه ای داشته باشد، افزود: زیباسازی، انجام کار شبانه روزی، عدم مقایسه این پروژه با پروژه های عادی باید رأس امور قرار گیرد.

شجاعی خاطرنشان کرد: در این مسابقات فقط بحث هزینه کردن مطرح نیست بلکه خروجی این مسابقات باید در مسیر توسعه استان و بهره برداری بیشتر رقم بخورد و حتی می توان از نیروهای جوان داوطلب در اداره امور و کمک به برگزاری استفاده کرد.

گفتنی است خراسان شمالی طی چند هفته گذشته به عنوان میزبان رقابت های جام باشگاه های کشتی جهان در رشته های فرنگی و آزاد انتخاب شد و این رقابت ها از ۲۶ تا ۲۹ آذرماه برگزار می شود.

بازدید 40 بار آخرین ویرایش در یکشنبه, 03 آذر 1398 ساعت 10:41
Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.
عناوین روزنامه‌های امروز

یادداشت؛ مقاله و گزارش

گزارش تصویری
بامی1

بامی2  • رعایت فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک در اماکن عمومی الزامی است
  • رعایت فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک در اماکن عمومی الزامی است
  • رعایت فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک در اماکن عمومی الزامی است
  • رعایت فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک در اماکن عمومی الزامی است